Ubezpieczenia

Ubezpieczenie turystyczne krótkoterminowe

 

Ubezpieczenie przeznaczone jest dla podróżujących za granicę w celach turystycznych na okres do 90 dni. Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla podróżujących z dziećmi (wariant rodzinny) oraz młodzieży/ studentów.


Kup ubezpieczenie

Ubezpieczenie turystyczne

 

Ubezpieczenie przeznaczone jest dla często podróżujących. Polisa zawierana jest na rok i obejmuje swoim zakresem dowolną ilość podróży realizowanych w okresie ubezpieczenia, z zastrzeżeniem, że jednorazowa podróż trwa nie dłużej niż 40 dni. Rozwiązanie to gwarantuje Państwo wygodę i bezpieczne podróżowanie przez cały rok!

 

Kup ubezpieczenie

Ubezpieczenie Singal Iduna

 

Ubezpieczenia przeznaczone dla podróżujących za granicę oraz po Polsce. Dostępne w wielu wariantach, w tym NNW, SKI, od rezygnacji z biletu, dla wycieczek objazdowych.


Kup ubezpieczenie

Ubezpieczenie Singal Iduna Card

 

Karty ubezpiecza Signal Iduna i przeznaczone są dla młodzieży w wieku od 12 do 30 lat lubiącej podróżować w celach turystycznych.


Kup ubezpieczenie

Karty i ubezpieczenia ISIC

 

ISIC - międzynarodowa legitymacja studencka uprawniająca do zniżek w Polsce i za granicą, dostępna także wersja z ubezpieczeniem

  • ISIC-PTSM - legitymacja partnerska przygotowana wspólnie z Polskim Towarzystwem Schronisk Młodzieżowych
  • ISIC-AZS - karta potwierdzająca członkostwo w Akademickim Związku Sportowym
  • ITIC - międzynarodowa legitymacja nauczycielska
  • ITYC - międzynarodowa turystyczna karta młodzieżowa z ubezpieczeniem

Kup kartę

Karta Planeta Młodych

 

Karta Planeta Młodych oferuje ubezpieczenia turystyczne dla osób wieku od 6 do 33 lat ubezpieczane przez Signal Iduna S.A. Ubezpieczenia obejmują zwyżkę za pracę a w wybranych wariantach również sporty ekstremalne. Karta zawiera mnóstwo zniżek w lokalach handlowo-usługowych oraz kulturalnych.

 

Kup kartę