Ubezpieczenia

Ubezpieczenie Travel World


Ubezpieczenie może być zawarte w wariancie STANDARD, STANDARD PLUS, VIP lub THE BEST. Wszystkie warianty obejmują koszty leczenia, ratownictwa i transportu, następstwa nieszczęśliwych wypadków, a warianty STANDARD PLUS, VIP i THE BEST dodatkowo pokrywają koszty odpowiedzialności cywilnej.


Kup ubezpieczenie

Ubezpieczenie Travel World (długoterminowe)

 

Ubezpieczenie turystyczne dla często podróżujących. Zapewnia ochronę przez 90, 180 lub 365 dni. Jednorazowy pobyt za granicą nie może trwać dłużej niż 45 dni. 

 


Kup ubezpieczenie

Ubezpieczenie NNW Polska

 

Pakiet dla osób zamieszkałych i podróżujących po Polsce. Dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków i może obejmować również uczestników krajowych imprez turystycznych lub grupy dzieci i młodzieży oraz personel szkół na koloniach, obozach i wczasach.


Kup ubezpieczenie

Ubezpieczenie Sport & Fun

 

Ubezpieczenie turystyczne dla tych, którzy aktywnie spędzają czas w podróży. Dostępne w pakiecie ACTIVE FUN lub MAX FUN. Każdy z nich zapewnia pokrycie kosztów leczenia, ratownictwa i transportu, pomoc w podróży, ubezpieczenie NNW i OC w związku z uprawianiem takich sportów jak narciarstwo, snowboard czy windsurfing. Ubezpieczenie można dopasować do indywidualnych potrzeb. 

 


Kup ubezpieczenie

Ubezpieczenie Sport & Fun (długoterminowe)

 

Ubezpieczenie dedykowane osobom często podróżującym, zarówno po Polsce, jak i za granicą, które łączą wypoczynek z uprawianiem sportów. Zapewnia ochronę przez 90, 180 lub 365 dni. Jednorazowy pobyt za granicą nie może trwać dłużej, niż 45 dni.  

 


Kup ubezpieczenie

Ubezpieczenie Kosztów rezygnacji

 

Ubezpieczenie to pozwala na odzyskanie całości wpłaconych środków w przypadku, kiedy niemożliwe jest zrealizowanie wycieczki, biletu lotniczego lub noclegu z powodu nieszczęśliwego wypadku, nagłej choroby, śmierci bliskiej osoby lub utraty pracy. Dostępne w pakietach KOSZTY REZYGNACJI 100%, KOSZTY REZYGNACJI 100% PLUS, KOSZTY REZYGNACJI 100% MAX.  

 


Kup ubezpieczenie

Ubezpieczenie Rowerzysty

 

Ubezpieczenie dla cyklistów, które zapewnia ochronę NNW oraz OC. Dostępne w pakiecie STANDARD i STANDARD PLUS. Zapewnia ochronę od 1 do 29 dni, na okres 30, 180 lub 365 dni. Ubezpieczenie obowiązuje na terenie Polski i w strefie przygranicznej do 30 km od granicy w głąb sąsiadujących krajów, z wyjątkiem Białorusi. 

 


Kup ubezpieczenie

Ubezpieczenie turystyczne krótkoterminowe

 

Ubezpieczenie przeznaczone jest dla podróżujących za granicę w celach turystycznych na okres do 90 dni. Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla podróżujących z dziećmi (wariant rodzinny) oraz młodzieży/ studentów.


Kup ubezpieczenie

Ubezpieczenie turystyczne

 

Ubezpieczenie przeznaczone jest dla często podróżujących. Polisa zawierana jest na rok i obejmuje swoim zakresem dowolną ilość podróży realizowanych w okresie ubezpieczenia, z zastrzeżeniem, że jednorazowa podróż trwa nie dłużej niż 40 dni. Rozwiązanie to gwarantuje Państwo wygodę i bezpieczne podróżowanie przez cały rok!

 

Kup ubezpieczenie

Ubezpieczenie Singal Iduna

 

Ubezpieczenia przeznaczone dla podróżujących za granicę oraz po Polsce. Dostępne w wielu wariantach, w tym NNW, SKI, od rezygnacji z biletu, dla wycieczek objazdowych.


Kup ubezpieczenie

Ubezpieczenie Singal Iduna Card

 

Karty ubezpiecza Signal Iduna i przeznaczone są dla młodzieży w wieku od 12 do 30 lat lubiącej podróżować w celach turystycznych.


Kup ubezpieczenie

Karty i ubezpieczenia ISIC

 

ISIC - międzynarodowa legitymacja studencka uprawniająca do zniżek w Polsce i za granicą, dostępna także wersja z ubezpieczeniem

  • ISIC-PTSM - legitymacja partnerska przygotowana wspólnie z Polskim Towarzystwem Schronisk Młodzieżowych
  • ISIC-AZS - karta potwierdzająca członkostwo w Akademickim Związku Sportowym
  • ITIC - międzynarodowa legitymacja nauczycielska
  • ITYC - międzynarodowa turystyczna karta młodzieżowa z ubezpieczeniem

Kup kartę

Karta Planeta Młodych

 

Karta Planeta Młodych oferuje ubezpieczenia turystyczne dla osób wieku od 6 do 33 lat ubezpieczane przez Signal Iduna S.A. Ubezpieczenia obejmują zwyżkę za pracę a w wybranych wariantach również sporty ekstremalne. Karta zawiera mnóstwo zniżek w lokalach handlowo-usługowych oraz kulturalnych.

 

Kup kartę